Pracownik produkcji – Rietberg, ok. Bielefeld
31 marca 2023
Co warto wiedzieć przed wyjazdem do pracy za granicę?
15 kwietnia 2023

Konsultant ds. Rekrutacji – różne miejscowości – Polska

Miejsce wykonywania pracy: Praca zdalna, różne miejscowości w Polsce - Zobacz na mapie

Wymagania:
  • doświadczenie w obsłudze klienta
  • mile widziane doświadczenie w dziale rekrutacji oraz znajomość prawa pracy
  • mile widziani studenci
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • kreatywność, inicjatywa w działaniu
  • zaangażowanie, chęci do nauki
  • umiejętność organizacji pracy własnej
  • dobra dykcja
Obowiązki:
  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska niskiego i średniego szczebla w ramach naszych projektów
  • proponowanie i wdrażanie działań mających na celu zwiększenie efektywności źródeł pozyskiwania kandydatów
  • bieżące raportowanie wyników swojej pracy
  • optymalizacja czasu prowadzonych procesów rekrutacyjnych
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • prowadzenie biura
Oferujemy:
  • możliwość rozwoju zawodowego na samodzielnym stanowisku
  • umowę o pracę oraz premie uzależnione od wyników
  • niezbędne narzędzia pracy
  • szkolenia wewnętrzne
CV prosimy przesyłać za pomocą poniższego formularza w polu stanowisko wpisując: "Konsultant zdalny"

Prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach do LUST HR-International Agencja Zatrudnienia z siedzibą w Rzeszowie Pl. Jana Kilińskiego 2, zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanych dokumentów związanych z rekrutacją przez LUST HR-International Agencja Zatrudnienia oraz na przetwarzanie moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych, co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie do ich dostępu i poprawiania. Zostałem/-am poinformowany/-a, że administratorem moich danych osobowych jest LUST HR-International Agencja Zatrudnienia z siedzibą w Rzeszowie, Pl. Jana Kilińskiego 2. Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym spółkom zależnym i powiązanym z LUST HR – International Agencja Zatrudnienia w rozumieniu przepisów Kodeksu spółek handlowych oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi.” W razie rezygnacji z dalszego udziału w procesie rekrutacji ma Pani/Pan prawo złożyć żądanie usunięcia Pani/Pana danych osobowych, które spowoduje niezwłoczne usunięcie ich. Informację o rezygnacji z udziału w procesie rekrutacji prosimy przesyłać na adres: biuro@lusthr.pl