18 lipca 2017 | Opublikowany w: Oferty pracy

Agencja Zatrudnienia LUST HR-Service (nr certyfikatu 13271) zajmuje się rekrutacją i selekcją pracowników do Niemiec. Aktualnie poszukuje dla swojego niemieckiego Klienta z branży logistycznej pracowników na stanowisko:

KIEROWCA Kat. C+E – COSWIG(ANHALT) – NIEMCY

Miejsce wykonywania pracy: Coswig i okolice, Niemcy

Obowiązki:

  • transport towarów do sklepów
  • Załadunek i rozładunek produktów na paletach

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. C + E
  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • 2-letnie doświadczenie jako kierowca kat. C+E

Oferujemy:

  •  Praca dla Firmy o ugruntowanej pozycji na rynku niemieckim
  •  Zatrudnienie bezpośrednio u Klienta na podstawie umowy o pracę
  •  Stabilne warunki zatrudnienia zgodnie z niemieckim kodeksem pracy
  •  Pomoc w znalezieniu zakwaterowania na terenie Niemiec
  •  Pomoc w załatwieniu formalności związanych z zatrudnieniem

Aplikacje w języku niemieckim prosimy przesyłać na adres mailowy:

biuro@lusthr.pl
w tytule maila proszę wpisać KIEROWCA C+E–COSWIG

0048 535 025 804

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i następnych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.