4 października 2017 | Opublikowany w: Oferty pracy

Agencja Zatrudnienia LUST HR-Service (nr certyfikatu 13271) w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje do biura terenowego kandydatów /-ek na stanowisko:

KONSULTANT DS. REKRUTACJI

Miejsce wykonywania pracy: OPOLE, KĘDZIERZYN-KOŹLE

Obowiązki:
– prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska niskiego i średniego szczebla w ramach naszych projektów;
– proponowanie i wdrażanie działań mających na celu zwiększenie efektywności źródeł pozyskiwania kandydatów;
– bieżące raportowanie wyników swojej pracy;
– optymalizacja czasu prowadzonych procesów rekrutacyjnych;
– pozyskiwanie nowych klientów
– prowadzenie biura.

Oczekiwania:
– doświadczenie w obsłudze klienta;
– mile widziane doświadczenie w dziale rekrutacji oraz znajomość prawa pracy;
– mile widziani studenci;
– mile widziana znajomość języka niemieckiego;
– wysoka kultura osobista;
– umiejętność pracy pod presją czasu;
– kreatywność, inicjatywa w działaniu;
– zaangażowanie, chęci do nauki;
– umiejętność organizacji pracy własnej;
– dobra dykcja.

Oferujemy:
– możliwość rozwoju zawodowego na samodzielnym stanowisku;
– umowę o pracę oraz premie uzależnione od wyników;
– niezbędne narzędzia pracy;
– szkolenia wewnętrzne

Prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy:

biuro@lusthr.pl

W tytule maila proszę wpisać nazwę stanowiska.

tel. 535 025 804

LUST HR-Service
Pl. J. Kilińskiego 2, II piętro
35-005 Rzeszów

Prosimy w CV o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i następnych procesów rekrutacji(zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)