31 maja 2017 | Opublikowany w: Oferty pracy

Agencja Zatrudnienia LUST HR-SERVICE (nr certyfikatu 13271) w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje do swojej siedziby kandydatów /-ek na stanowisko:

Konsultant ds. Rekrutacji

Miejsce wykonywania pracy: Rzeszów

Obowiązki:

prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska niskiego i średniego szczebla w ramach naszych projektów;

proponowanie i wdrażanie działań mających na celu zwiększenie efektywności źródeł pozyskiwania kandydatów;

bieżące raportowanie wyników swojej pracy;

optymalizacja czasu prowadzonych procesów rekrutacyjnych;

prowadzenie biura.

Oczekiwania:

– doświadczenie w obsłudze klienta;

– mile widziane doświadczenie w dziale rekrutacji oraz znajomość prawa pracy;

– mile widziani studenci;

znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym

– wysoka kultura osobista;

– umiejętność pracy pod presją czasu;

– kreatywność, inicjatywa w działaniu;

– zaangażowanie, chęci do nauki;

– umiejętność organizacji pracy własnej;

– dobra dykcja.

Oferujemy:

– możliwość rozwoju zawodowego na samodzielnym stanowisku;

– umowę o pracę na pół etatu oraz premie uzależnione od wyników;

– elastyczny czas pracy;

– niezbędne narzędzia pracy;

– szkolenia wewnętrzne

Prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy:

biuro@lusthr.pl

W tytule maila proszę wpisać nazwę stanowiska.

tel. 535 025 804

LUST HR-Service
Pl. J. Kilińskiego 2, II piętro
35-005 Rzeszów

Prosimy w CV o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i następnych procesów rekrutacji(zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)