18 lipca 2017 | Opublikowany w: Oferty pracy

Agencja Zatrudnienia LUST HR-Service (nr certyfikatu 13271) zajmuje się rekrutacją i selekcją pracowników do Niemiec. Aktualnie poszukuje dla swojego niemieckiego Klienta z branży logistycznej pracowników na stanowisko:

MAGAZYNIER – COSWIG(ANHALT), NIEMCY

Miejsce wykonywania pracy: Coswig(Anhalt), Niemcy

 Obowiązki:

·         Kompletacja towaru spożywczego zgodnie z zamówieniem

·         Obsługa wózka widłowego niskiego unoszenia

·         Praca w magazynie spożywczym na systemie słuchawkowym (PbV)

·         Praca w systemie norm magazynowych

Wymagania:

·         Doświadczenie zawodowe przy kompletacji towaru – min. 3 miesiące

·         Znajomość liczebników w języku niemieckim lub chęci do nauki

·         Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

·         Duża sprawność fizyczna

·         Zaangażowanie i chęci do pracy

·         Gotowość do wyjazdu na dłuższy okres czasu

Oferujemy:

·         Praca dla Firmy o ugruntowanej pozycji na rynku niemieckim

·         Zatrudnienie bezpośrednio u Klienta na podstawie umowy o pracę

·         Stabilne warunki zatrudnienia zgodnie z niemieckim kodeksem pracy

·         Pomoc w znalezieniu zakwaterowania na terenie Niemiec

·         Pomoc w załatwieniu formalności związanych z zatrudnieniem

Aplikacje prosimy przesyłać pod adres mailowy:

biuro@lusthr.pl

0048 535 025 804

W tytule proszę wpisać: Magazynier – Coswig

Prosimy w CV o zapisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i następnych procesów rekrutacji(zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)