2 października 2017 | Opublikowany w: Oferty pracy

Agencja Zatrudnienia LUST HR-SERVICE (nr certyfikatu 13271) zajmuje się rekrutacją i selekcją pracowników do Niemiec. Aktualnie poszukuje dla swojego Klienta z branży reklamowej pracowników na stanowisko:

MALARZ – LAKIERNIK

Miejsce wykonywania pracy: Berlin (Ahrensdelde), Niemcy

Obowiązki:
• malowanie różnych powierzchni: metal, beton, drewno, laminat
• prace malarskie wewnątrz i na zewnątrz budynków
• oklejanie przed malowaniem
• praca w systemie zmianowym

Wymagania:
• doświadczenie zawodowe na wyżej wymienionym stanowisku
• znajomość lakierów, farb ściennych, lakierów dwuskładnikowych, podkładów itp.
• mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (nie wymagane)
• motywacja i zaangażowanie
• gotowość do wyjazdu od zaraz

Oferujemy:
• pracę bezpośrednio dla Firmy o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i niemieckim
• możliwość zatrudnienia na umowie o pracę polskiej lub niemieckiej
• atrakcyjne warunki finansowe
• bezpłatne zakwaterowanie na terenie Niemiec

Proszę o przesyłanie CV na adres mailowy.

rekrutacja@lusthr.pl

w tytule maila proszę wpisać MALARZ

tel. 535 025 856
tel. 535 662 547

Prosimy w CV o zapisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i następnych procesów rekrutacji(zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)