Szukasz pracy?

Zapraszamy do współpracy z naszą Agencją!

Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego z kandydatów, dzięki czemu wspólnie znajdziemy rozwiązanie dopasowane specjalnie dla Ciebie.

Działamy w różnych sektorach gospodarki w kraju i za granicą, dysponujemy wieloma ofertami pracy, dlatego też zatrudniamy pracowników na każdym ze szczebli kariery zawodowej. Oferujemy pracę zarówno stałą jak i tymczasową, a każde rozwiązanie jest dostosowane bezpośrednio do Ciebie i Twoich potrzeb.

Nieważne czy jesteś dopiero na początku swojej drogi zawodowej, czy też twoja kariera jest w rozkwicie, my pomożemy Ci nie tylko znaleźć odpowiednią posadę, ale również czerpać satysfakcję i zadowolenie z nowej pracy, a co najważniejsze zdobyć odpowiednie doświadczenie zawodowe.

Oprócz całego procesu rekrutacji i zatrudnienia oferujemy Ci również usługi z zakresu:

  • ­ doradztwa zawodowego
  • ­ testy predyspozycji zawodowych
  • ­ budowanie ścieżki kariery
  • ­ profesjonalne pisanie CV
  • ­ pomoc w załatwianiu m. in. spraw urzędowych w Niemczech (meldunki, urząd skarbowy, zakładanie kont bankowych, tłumaczenie dokumentów, itp.)

Każdy z naszych rekruterów jest również doradcą zawodowym, co gwarantuje profesjonalną pomoc i poradę, a co za tym idzie odpowiednie rozwiązanie skrojone na miarę Twoich potrzeb.

Aplikuj już dziś!

rekrutacja@lusthr.pl